להתחיל את האימפריה שלך
ייצור תמרוקים, איפור, טיפוח השיער,
חומרי חיטוי &

איך לעשות איפור עיניים... התחל עסק משלך

אז, אתה רוצה לעשות איפור עיניים? אתה רוצה להיות? הלבוא או מאק הבא הכנת תמרוקים ואיפור בצבע הוא לא רק תעשייה גוברת, זה עסק יצירתי ומתגמל.

לחץ כאן כדי לגלות את סודות המסחר ניסוחים כדי להפוך איפור העין ולהתחיל קו קוסמטיקה משלך.

making mineral makeup

אחד שיטות הרווח הקלה והגבוהה ביותר כדי להפוך איפור העין הוא ניצול נוסחאות מינרלים נציץ.

למה להשתמש במינרלים נציץ לעשות איפור עיניים?

מנקודת המבט של יצרנית הקוסמטיקה השואף, מלבד הרווחיות הגבוהה, היתרון של שימוש מינרלים נציץ לעשות איפור העין כוללים:

  • קל ומהיר לבצע – פחות הליכי ייצור
  • אפשרויות צבע כמעט אינסופית – פיגמנטים נציץ זמינים בצבעים רבים ניתן לערבב כדי ליצור כמעט כל צל.
  • Micas זמינים גם בגדלים רבים של חלקיקים שונים, המאפשר לך לייצר איפור עיניים עם אפקטים שונים. אם אתה רוצה ליצור איפור העין עם אפקט סאטן, להשתמש שדה קטן יותר על 20 מיקרון אם אתה רוצה ליצור איפור עיניים עם ניצוץ מורגש יותר, השימוש שדה של עד 150 מיקרון.
  • מיקרו מגיעים בגוונים מתכתיים ובגוונים מבריקים. אם אתה רוצה ליצור איפור העין בגוונים מתכתיים (זהב, כסף, נחושת, ברונזה), השימוש שדה אשר טופלו עם תחמוצת טיטניום ופיגמנטים תחמוצת הברזל (שחור, צהוב ואדום). אם אתה רוצה ליצור איפור העין בגוונים בהירים יותר, השימוש שדה אשר טופלו עם פיגמנטים צבעוניים כגון D&C האדומים, תחמוצת אלומיניום, תחמוצת כרום או קרמיין – כדי לקרוא רק כמה.
  • . לקוחות אוהבים איפור מינרלי אם אתה עושה צלליות עם פיגמנטים נציץ, אתה תהיה מציע לצרכנים שלך נמוך רעילים, מוצר נמוך אלרגיה אשר מספק הגנה על השמש, קל להחיל ולאורך זמן. לחץ כאן כדי לקרוא עוד על איך לעשות איפור מינרלי.

how to make eye makeup

למה לעצור במסקרה, אייליינר וצלליות? בטוח, זה שוק ענק – אתה יכול בקלות להפוך צלליות ולעשות אייליינר – אבל למה לא לקחת את זה צעד אחד קדימה? עיגולים כהים מתחת לעיניים ונפיחות הם נפוצים בקרב נשים וגברים כאחד.

מה גורם לעיגולים כהים? מתחת לעיניים . כלי דם נפוחים כלי הדם מתחת לעיניים שבירים מאוד-ומכיוון שהעור מסביב לעיניים דק, כלי הדם האלה מורגש יותר אצל אנשים מסוימים.

אלה כלי דם שבירים לשחרר פיגמנטים המיוצרים על ידי חלבון מתאי הדם האדומים (המכונה המוגלובין). זה מה שגורם הפיגמנטציה הכהה של העור מסביב לאזור העין.

אתה יכול לנצל את המרכיבים הקוסמטיים החדשים אשר גובשה במיוחד לטיפול עיגולים כהים מתחת לעיניים, על ידי ביצוע קרמים טיפול העין המקצועית.

עם ניסוח מקצועי והליכי ייצור נכונה, אתה לא יכול רק ליצור ספקטרום מדהים של צבעים איפור העין, אלא גם אלה בדרישה קרמים העין – בקלות ובזול – אך שולי הרווח הוא גבוה מאוד.

make eyeshadowעם זאת, אם אתה רוצה לעשות איפור העין עבור מכירה קמעונאית – וליהנות שולי רווח עצום בתעשייה זו מציעה – זה הכרחי להשתמש רק באופן מקצועי נוסחאות מקצועיות גובשה והליכים ייצור. למרות שאתה לא צריך רישיון מ-FDA לעשות איפור העין, קוסמטיקה ומוצרי טיפוח העור חייב לציית לתקנות ה-FDA – בעיקר, הם חייבים להיות חופשיים מכל פתוגנים או מרכיבים אסורים.

כאשר אתה משתמש ניסוחים מקצועיים מהטווח האוסטרל, אתה יכול להיות בטוח שאתה מייצר איפור העין לאיכות גבוהה, סטנדרטים בינלאומיים. תוכל לעשות איפור העין אשר שווה, אם לא טוב יותר, המותגים המובילים.

הירשם עכשיו – לקבל חדשות העדכניים ביותר & עדכונים מאוסטרליה

אולי תרצה גם...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

© 2020  AustraLab

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

he_ILHebrew