להתחיל את האימפריה שלך
ייצור תמרוקים, איפור, טיפוח השיער,
חומרי חיטוי &

עשיית אורגנים & טיפוח העור טוניק... התחל עסק משלך

facial tonic astringentאורגנים הם מחלקה של חומרים אשר מזוהים על ידי ההשפעה המקומית שלהם על העור כאשר למריחה על הגוף. אפקטים אלה עשויים לכלול את כל או חלק מהפעולות הבאות (לא כל אורגנים הם יעילים באותה מידה): הקמת שערות, הידוק העור, או לפחות את התחושה של הידוק, הפחתה זמנית של גודל הנקבוביות, הפחתת החום, ההקלה של "עור שמן", הקרישה המהירה של דם מפצע בשר, ריפוי העור, , תחושות סובייקטיבית יותר כגון תחושה מרעננת או ממריצה. אורגנים הם תוספת חשובה ל ביצוע מוצרי טיפוח לעור משלך.

בעוד אלה מאפיינים מועילים להבטיח כי אורגנים נחשבים חומרים קוסמטיים חשוב ויקר, לא כל התביעות שנעשו להם יכול להיות תימוכין על ידי ניסוי.

המאמר להלן מספק מבט כולל לתוך הנוסחאות הבסיסיות לעשיית אורגנים פנים וטוניק עור. עם התוכנית האוסטרל, אתה לא צריך להבין את הכימיה של עשיית מוצרי טיפוח העור. עשיתי את כל העבודה הקשה בשבילך – הניסוחים כבר נבדקו ליעילות וקלות של ייצור.

גלה כיצד להתחיל עסקים משלך לעשות טיפוח העור ואיפור.

סוגי עפיצות

אורגנים מלח מתכת

ההשפעות העפיצות של יוני מתכת רבים ידועים. רשימת המתכות הפעילות כוללת ברזל, כרום, אלומיניום, אבץ, עופרת, כספית, פח, נחושת, כסף וזירקוניום, למרות שהם משתנים במידה שלהם ברמה האסטרלסית. של אלה, רק שימושי הם מלחים של אבץ, אלומיניום וזירקוניום.

ההשפעה של האניב אורגנים מלח מתכת אינו פסיבי לחלוטין. ניתן לראות, למשל, שהחריפות האסטרה של יון מתכת תלויה חלקית בזהותו של האניאון. יתר על כן, האניב יסייע גם לקבוע את הסיסות של המלח במדיה קוסמטית שונים.

חומצות אורגניות

משקל נמוך-מולקולרי חומצות אורגניות עם ionisable פרוטון הצג תכונות עפיצות. הנפוצים ביותר הם חומצות לקטית ו לימון.

כהלים

גם אתנול ו (לעתים תכופות) איזופנול משמשים כאורגנים, בדרך כלל כפתרונות מימית של כוח עד 60% w/v. פתרונות של אתנול יותר בחוזק מ -20% עלולים לגרום לעקצוץ כאשר הוחל לראשונה, למרות שזה עשוי להיחשב מועיל בסוגים מסוימים של מוצר.

תוספי עזר

make astringents and skin tonicsהחומרים שנוספו להכנות העפיצות לסייע או לשפר את השפעתם מכונים הגישה העזר.

מתנול כללה לייצר אפקט קירור ב לאחר גילוח, אנטיבקטריאלי במקל אמצעים אנטיספטיים צמיגים, ו ורדים מים כמו תוספת מרעננת לטונר העור הם סוכנים שונים הוסיף טוניק כדי לקדם מרגיע וריפוי של עור פגום.

 

מוצרים עפיצות

מוצרים רבים מכילים חומרי גלם עם תכונות עפיצות. ניתן לסווג את המוצרים השונים האלה בהתאם לתכונה העפיצות המסוימת שבה הם מנצלים. אנטי הזעה, למשל, לנצל את הנכס אשר כמה תרכובות אבץ, אלומיניום וזירקוניום יש לגרום "anhidrosis" (ירידה בפעילות של בלוטות הזיעה).

תחליבים עפיצות עשויים להיות מחולק למספר מוצרים נלווים. אלה כוללים טרום גילוח ולאחר גילוח קרמים, נושאי עור, טונרים, מי קולון ומטהרי.

האמולסיות העפיצות כוללות קרמים נוגדי היפנט וכן קרמים עפיצות ומילקים בשילוב עם מי קולון ולאחר מתגלח.

סטיק אורגנים הם בדרך כלל בנויים מן הנתרן stearate – אלכוהול ג ' לים. בין המוצרים המוצגים בצורה זו הם אנטיסטנים, דאודורנטים, מי קולון, לאחר מתגלח ועפרונות אמצעים אנטיספטיים צמיגים. חלק מאורגנים מיוצרים בצורת ג'ל, כולל מוצרי ניקוי ומסכות פנים.

ממים ותחליבים מימית-אלכוהוליים

טונירס עור

skin tonerטונרים הפכו לחלק מקובל של המשטר לטיפול בעור הפנים. מומלץ בדרך כלל לשימוש לאחר ניקוי ולפני היישום של קרם לחות. המטרה העיקרית של מוצר כזה היא להדק את העור, להקטין את גודל הנקבוביות ולהפחית את כל הנטיה של אזורים בפנים ובצוואר לנפט.

בכמה טווחי מוצרים, טונרים מוצעים בסדרה של חוזק חריף יותר ויותר עבור עורות יבשים, רגילים ושומני. יש מגוון של emollients מסיסים במים או אלכוהול, כי ניתן להשתמש כדי לקזז את ההשפעה ייבוש של אתנול. אלה כוללים ונגזרות של לנולין פרופילן גליקול.

 

 

 

טוניקת עור

skin tonic lotionטוניק עור יכול להתבצע על ידי תוספת של גישות עזר ואולי מנטה או קמפור כדי לייצר ניחוח "תרופות" מעט. כנראה ריפוי העור הנפוץ ביותר ותוסף מרגיע הוא allantoin, כימיה של קבוצת פורין. אלאנטואין הוכח שיש להם משובי, ריפוי, ריכוך, מרגיע ותכונות keratolytic. לאחרונה הפכו שני תרכובות שילוב של הכללופנול, כלוררומודרול, והופכות להיות זמינות. אלו הן בעלי איכויות עפיצות קלות בנוסף לתכונות הריפוי וההרגעה של אלאנטואין עצמה, והשימוש בהם הומלץ במיוחד לתחליבים העפיצות של הסוג "טוניק".

Azulene ונגזרות שלה, במיוחד guaiazulene, כבר זמן רב מוכר עם מרפא ותכונות מרגיעות. מרכיבים מרגיעים חדשים יותר להיות זמינים כוללים פולימר הצלולוזה. אין ספק כי פולימרים מהותיים העור יהיה נמצא יש תכונות רצויות דומה.

היתרונות השונים הנובעים מהשימוש בתוספים כאלה הופכים אותם למרכיבים לוגיים של מוצרי גילוח ואפטר שייב. קרמים לפני גילוח – במיוחד אלה שנועדו לשמש לפני גילוח חשמלי – לעשות שימוש ביכולת של אורגנים לעשות שערות הפנים לעמוד זקוף. לאחר גילוח קרמים עשוי להיות מתוכנן כדי להרגיע ולקרר את העור. כמו כן, כדי להדק אותו, לסגור את הנקבוביות, לעקר ולבלום את זרימת הדם מכל החתכים האלה.

ה-pH הרגיל של העור הוא מעט חומצה; תחליבים וההכנות גילוח לעתים קרובות לעשות שימוש בנכסים כדי "לשחזר" את המצב הזה חומצי, כמו גם מסיבות של בלתי האסטרה.

אמולסיות עפיצות

קרמים או קרמים עפיצות של מגוון אמולסיה לשרת מטרות רבות בתחום הקוסמטיקה. במיוחד כנגד הספנטים, מוצרי גילוח וקרמים מבושם.

הירשם עכשיו – לקבל חדשות העדכניים ביותר & עדכונים מאוסטרליה

אולי תרצה גם...

how to make eye makeup

Make Eye Makeup

Start Your Own EmpireManufacturing Cosmetics, Makeup, HairCare,Sanitizers & Detergents How to Make Eye Makeup … Start your Own Business Click here to learn the trade

Read More »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

© 2020  AustraLab

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

he_ILHebrew