להתחיל את האימפריה שלך
ייצור תמרוקים, איפור, טיפוח השיער,
חומרי חיטוי &

עשיית קוסמטיקה, טיפוח העור & איפור... התחל עסק משלך

עשיית מוצרי קוסמטיקה, טיפוח מוצרים ואיפור הוא לא רק רווחי, זה גם מרדף עסקי יצירתי ומהנה.

making cosmetics

המאמר להלן מספק מבט כולל לתוך הנוסחאות הבסיסיות להכנת מוצרי טיפוח לעור הפנים. עם התוכנית האוסטרל, אתה לא צריך להבין את הכימיה של הכנת קרמים ותחליבים. עשיתי את כל העבודה הקשה בשבילך – הניסוחים כבר נבדקו ליעילות וקלות של ייצור.

 

גלה כיצד להתחיל עסק משלך עשיית מוצרי קוסמטיקה, טיפוח העור ואיפור.

ביצוע מוצרי טיפוח העור

הגוף האנושי מוגן על ידי שכבת העור שמסביב. הכניסה לקרינה, חיידקים, פטריות ומים נשלטת על ידי השכבה החיצונית המתה של העור. העור סופג גם חמצן, מבטל פסולת, מפריש חומרי סיכה להגנה, גדל שיער, ומייצרת תאי עור חדשים בקצב זועם. שום אורגניזם פשוט. לא יכול לעשות את כל זה

השכבה של תאים הקרנית מת לא מרגיש קשה כי הוא מצופה עם נוזל שומני מופרש על ידי בלוטות החלב הבסיסית ועל ידי לחות מבלוטות הזיעה. סרט זה מעילים את המאזניים, החלקה ואטימה. הפרשות שומן זיעה לשלב ליצור "מעיל חומצה" של pH 4-6 על העור. המעטפת הזאת – או הסרט-שומרת על המשטח של העור גמיש ומווסת את תכולת הלחות של העמוק, כמו גם את שכבות העור החיצוניות.

רוב רופאי העור מאמינים כי המעטפת גם מעכב את התפתחותם של חיידקים ופטריות על פני השטח של העור, שרובם משגשגים ב-pH גבוה יותר (6.0 to 7.5) ורמות לחות מאלה של שכבת הקרנית. זה עשוי להסביר מדוע אנשים שהעור שלהם לא יכול לשמור על רמת pH רגיל וטווחי לחות נוטים לבעיות עור.

גיל ועור

ככל שהגוף משתנה, התפקודים שלו משתנים והצרכים שלו ישתנו. מוצרי קוסמטיקה מסוימים יכולים לעמוד בצרכים המשתנים של העור ולכסות את השפעות ההזדקנות. בשום מקרה הם "לרפא" הזדקנות.

בגיל מבוגר, הפלט של חלב מן בלוטות החלב טיפות העור מתייבש בקלות רבה יותר. העור הופך קשקשי ומגרד, במיוחד על הרגליים התחתונות. מוצרי ניקוי ביתיים, אשר יכול להסיר חלב מהעור, יכול לגרום למצב דומה אצל אנשים צעירים. יתר על כן, מאז שואבי בית רבים הם אלקליין, הם יכולים להתנפח ולגרום נזק קרטין של תאי הקרנית.

. קמטים הם עוד שינוי קמטים להתרחש כאשר הקשרים בין האפידרמיס והדרסטיות להשתחרר. קוסמטיים לא ידוע יכול לחסל קמטים על ידי מילוי אותם או על ידי נפיחות, או ללכלך את העור.

קוסמטיקה ועור

רוב הקוסמטיקה ליפול שתי קטגוריות: אלה עם אפקט דקורטיבי גרידא; ואלה שיש להם אפקט תת-משטח. את קוסמטיקה דקורטיבית, such as איפור עיניים, קוסמטיקה ועורוניחוחות, יש להשפיע רק על פני העור. מוצר טוב לא צריך לגרות או רגישות לעור, או לגרום לזיהומים, או לפגוע בבריאות המשתמש בכל דרך אחרת. מצד שני, אין הטבות מיוחדות לעור ניתן לצפות אפילו את הטוב ביותר של קוסמטיקה עור דקורטיבי.

קוסמטיקה עם אפקט תת-משטח, כגון טוניק ואורגנים, לחות וניקוילחות וניקוי, נועדו בדרך כלל כדי להקל או לשנות כמה בעיות עור.

קרמים לעור

בהקשר של מוצרי קוסמטיקה, המונח "קרם" בדרך כלל מרמז על תחליב מוצק או חצי מוצק. זה חל גם על מוצרים שאינם מימית כגון mascaras שעווה מבוסס ממיס, צלליות נוזלי ומשחות.

how to make skin creamsמיון קרמים לעור

באופן מסורתי, קרמים קוסמטיים כבר משווק ונמכר על בסיס "תפקוד" שלהם. לפיכך, הלקוחות באו ללמוד איזה סוג אמולסיה הם יכולים לצפות מצנצנת המסומנת "קרם קר" או "קרם לילה". הלקוח, לכן, עשוי להפוך את השיפוט שלהם על בסיס של תכונות סובייקטיבית, באמצעות תוויות תפקודית של היצרן כמדריך לשימוש הקצה ואיכות.

קרמי ניקוי

ניקוי קבוע מסיר ללכלוך, חלב, הפרשות אחרות ושומר על העור בריא. מים הוא סוכן ניקוי מאוד זול ואפקטיבי לסוגים מסוימים של אדמת פנים, אך אינו מצליח להסיר שמנים. בתהליך של אמולסיה, סבונים וחומרי ניקוי אחרים מסוגלים לשפר את תכונות הטיהור של מים באופן דרמטי. עם זאת, שילוב זה סובל מחסרונות: זה לא נוח להשתמש מחוץ לחדר האמבטיה, והוא עשוי להסיר יותר מדי שמן מהמשטח, ולהשאיר את העור מרגיש יבש ומחוספס. סיסיות של סבון, עלול לגרום לתאים החיצוניים ביותר להרים ולהפריד בין השכנים שלהם.

קרמים ותחליבים ניקוי יכולים, על ידי שילוב של מים ופעילות הממס של שמנים, השפעה ניקוי של פני העור ביעילות ובנעימות. יתר על כן, אם הם מנוסחים כראוי הם יכולים לעשות את זה בלי להוציא לחלוטין את העור (אכן, על ידי השארת מאחורי שכבת emollient דק מאוד של שמן נקי, הם עשויים לתת תחושה בריאה, גמיש למשטח העור).

קרם ניקוי או קרם מתפשט על העור, תוך שימוש בקצות האצבעות ומעסה על פני השטח. פעולה זו משמשת לשחרר ולהשעות את הלכלוך והאדמה בתחליב. מחיקה לאחר עם כרית רקמה או צמר גפן מסיר את רוב תחליב הניקוי המוחל, ואיתו את אדמת העור, ללכלוך או איפור. השמנת צריכה להיות בינונית-עד גבוהה בשלב הנפט ולהיות בקלות הניתן להעורם, לא צריך "לשפשף" ולא צריך לגרות את העור. בנוסף, אם זה יכול להשאיר סרט שיורית שאריות על העור, כל כך הרבה יותר טוב.

Beeswax for making face creamsהיום, שעוות דבורים-הרגשות הבורטים עדיין פופולריים ומבחינה מסחרית, למרות שהפיתוח של האמולסיה המשנית או האלטרנטיבית איפשר את האפשרות לייצר מגוון רחב יותר של אמולסיות סביב נושא הדונג-בורקס.

דונג דבורים סובל משני חסרונות כמרכיב קרמים לעור. יש לו ריח מיוחד אשר בדרך כלל צריך להיות רעולי פנים המוצר הסופי. ריח הדונג הוא לא נעים, אבל זה לא תואם את התמונה טיפול מתוחכם אשר יצרנים רבים כעת לבנות לתוך המוצרים שלהם. עם זאת, האיכויות של דבורים מנוטרל כמו אמולסיה הם כך שהוא ימשיך לשמש לניקוי וקרמים קרים לעתיד הנראה לעין.

מלחי הנתרן של חומצות שעווה נוצרות כאשר פתרון ורקס מעורבב עם דונג מותכת על ממשק מים הנפט. שמנת יציבה ומרקם מושגת באמצעות כמות ורקס פחות מהערך התיאורטי, כי הוא 5-6%. כמות הדבורים בוראקס-לנטרל בקרם קר יכול להשתנות מ 5-16%. רמות נמוכות יותר לייצר קרמים רכים אשר ניתן להתקשות אם נדרש על ידי שילוב שעוות אחרים. חלופות שעווה כמו מסמיכים עבור שלב הנפט מתמשך הם בנטוטים (הרביתים מ, מינים כימיים קשורים).

זה מוזרות של מערכת דונג-borax כי הן מים בשמן וקרמים שמן במים עשוי להיות מיוצר ללא סיוע של אמולסיה משנית. היחס של שמן למים, את החלק של הדבורים כי הוא מתכלה, המרכיבים של הקרם (אשר ישפיע על הדרישה HLB) והטמפרטורה יש השפעה על סוג של אמולסיה.

זה נמצא כי ההכנה בטמפרטורה גבוהה נוטה לייצר קרמים קרים של המים בשמן סוג, ואת היפוך הפאזה עשוי להתרחש במהלך העיבוד. היפוך הפאזה מופיע גם על העור כאשר תחליב שמן במים מתפשט על פני העור והשלב הימי מתחיל להתאדות.

מתחיירים לא-יוניים כגון ביתן חומצות שומן סורביתן ניתן להשתמש כדי להגביר את הגמישות והיציבות לאמולסיה.

במקרה הצורך, השלב החיצוני של קרמים לניקוי שמן במים עשוי להיות מעובה על ידי שימוש של מhydrocolloids נגזרות תאית ואחרים.

מספר נגזרים שעוות דבורים מיוצרים עם מאפיינים שונה של אמולסיה, למשל, מגוון של נגזרים ethoxylated הזמינים עם ערכי HLB נע בין 5 אל 9. למרות שעדיין יש להם את הריח דונג, הוא טען את הקרמים שנעשו מהם הם רכים יותר, נוזלי בקלות, לאפשר שילוב של כמויות גדולות יותר של מים, נייטרלי ויציבים ב 50 ° C.

קרמי לילה ועיסוי

קרמים לילה נועדו להיות שמאל על העור במשך כמה שעות או להישאר נייד על העור גם לאחר שפשוף נמרץ. הם מורכבים עם שלב שמן משמעותי אשר יתפשט בקלות ללא היעלמות, אלא גם בלי לשפשף על בגדים או מצעים המיטה בשימוש. קרמים כאלה נוטים להיות גבוה-שמן תוכן, מים בשמן, רך מוצק או נוזלי קרמים נוזלים.

אפקט לחות הוא הביא עקב היווצרות של שכבת הסגר על משטח העור ובכך להקטין את שיעור אובדן המים באפידרמיס הטרנסג. מכאן, משטח העור מרגיש חלק על ידי פעולה סיכה ומאפשר כל "שיניים מראה" תאים בשכבה החיצונית של הרובד הקרנית להיות החליק למטה.

לעיסוי יש חלק חשוב לשחק בטיפוח העור. זה ידוע היטב כי שפשוף נמרץ של העור עוזר למנוע הצטברות של מספר מוגזם של תאים משטח מת ושומר את אספקת הדם האפידרמלי במצב טוב.

המונח "לחות" הוחל גם על קרמים מים בשמן מסוג זה. המחקר האחרון הרחיבה את המושג של לחות מתוך העיקרון הפשוט של מכשול העור האוטם. קרמים רבים לחות הלילה הם יחסית אור קל לשפשף לעומת אלה של סוגי לילה ועיסוי, למרות שעדיין נשאר שוק עבור קרמים לחות כבד.

making facial skin cream vitamins herbsויטמינים מקרמים לעור

זה נמצא כי מסיסים בשומן, כמו גם ויטמינים מסיסים במים מסוגלים להיות נלקח דרך העור. השימוש בויטמינים מיוצבים בהכנות קוסמטיות ליישום חיצוני מוצדק.

חומצה פנטונית, היא חלק ממכלול ויטמין B מסיסים במים. החומר המקודמו והחומרים הנלווים – הפנאז, הפאנטאתה וחומצת הדייג כולם צוטט כבעל פעולה מועילה על העור ולהיות שימושי בעור ו/או בהכנות לשיער. למרות שאין הוכחה מסוימת כי הם חודרים את העור ולהגיע למיקום שבו הם עשויים להשפיע על השפעה, ויטמין B קומפלקס, pan, ו ויטמין B6 (pyridoxine) משמשים בקוסמטיקה כמה.

ויטמין D, כמו ויטמין A, הוא מסיסים בשמן והוא חיוני עבור בריאות העור, אבל ליקויים הם תוקנו הטוב ביותר על ידי המינהל בעל פה כדי להשיג אפקט מערכתי. עם זאת, ויטמינים D2 ו D3 (בשנת) משמשים, לפעמים בשילוב עם ויטמין A. תערובת של ויטמינים A, E ו D3 כבר טענו להיות סינגיסטים.

ויטמין E הוא אמר לשפר את ספיגת הפרעורית, וויטמין H הוא טען לעזור סינתזה שומן וכולסטרול.

ויטמינים אחרים שיש כמה באמצעות ההכנות אקטואלי כוללים את מה שנקרא ויטמין F, הידוע כעת בשם חיוני (בלתי רווי) חומצות שומן (EFA).

מרכיבים לשלב הנפט

המרכיבים השולט בשלב הנפט בעיסוי ובקרמים ללילה הם פטרוליום, שמן מינרלי, לנולין ושעוות התכה נמוכה, כגון דונג ושעוות התכה נמוכה (שעווה וחטאים). אסטרים כמו palmitate איזופרופילי, איזופרופילי מיבריל ו-purcellin שמן שמורים בקלות "קרם מגוז" סוגים של מוצר.

קרמים לחות, מגוז ובסיס

כמו המושג "מגוז" מרמז, קרמים ותחליבים נופל בתוך קטגוריה זו נועדו להתפשט בקלות ונראה נעלמים במהירות כאשר הם שפשף לתוך העור.

לחות

של כל התכונות המועילה שטענו קרמים קוסמטיים, "לחות" הוא אולי הנפוץ ביותר. מהו החומר היחיד אשר מפלסטלינה את הרבדים החיצוניים מתים של האפידרמיס כדי לתת את התכונה הרצויה הרבה אנו מכנים "עור חלק רך", ומכאן לחות המונח.

אם המים אובדים במהירות רבה יותר מרובד הקרנית מאשר קבלת מאפידרמיס, העור מייבש. מכאן הוא מאבד גמישות אשר לא ניתן לשחזר על ידי הנפט בלבד.

עור יבש הוא משני סוגים: 1. זה נובע מחשיפה ממושכת ללחות נמוכה ותנועה אווירית, אשר משנה את המעבר הרגיל לחות של הרובד הקרנית; ו-2. היא נובעת מהזדקנות וממתח מתמיד. הזדקנות מתרחשת עקב ההשפעה של קרני אולטרה סגול.

העור היבש מתייבש בשלושה מסלולים שונים-הסגר, הhumectancy ושחזור של חומרים לקויה-שעשויים להיות (ולעתים קרובות) משולבים.

lanolin for face creams humectantסגר

סגר מפחית את שיעור אובדן המים באפידרמיס באמצעות העור הישן או הפגום או בהגנה על עור בריא אחרת מהשפעת הסביבה בייבוש קשה. זה מקטין באופן מיידי את שיעור אובדן המים דרך האפידרמיס. זה התוצאה הקרנית הרובד להיות יותר רטוב, מה שהופך אותו רך יותר וגמיש יותר. עם זאת, זה לחות נוספת מגביר את מקדם דיפוזיה של מים על פני האפידרמיס. לאחר יישום של חומר כמו ג'לי נפט, בתוך שלוש שעות שיעור אובדן המים למעשה עולה ערך גבוה יותר מאשר ערך טרום טיפול. (זה כמובן, בשום אופן לא לממש את התועלת של גישה זו לחות, שכן היא משיגה את המנה הרצויה של השכבה הקרנית.) דוגמאות לסגר הן: שמנים מינרליים וצמחיים, לנולין וסיליקונים. השפעתם מוגברת על ידי שימוש בתערובות של שומנים וכימיקלים שומניים אחרים אשר עוצבו כדי לחקות את הרכב של הפרשות שמנוני טבעי של העור.

לאחרונה, העור חומרי מכשול מהותית (בעיקר מבוסס על מכלולי אמוניום מסיבי) הפכו זמינים אשר נראה מסוגל להשפיע על שיעור של אובדן המים באפידרמיס מבלי לשים מכשול כולל או שמנוני על פני העור. חומרים אלה יכולים להיות מהותיים לעור (ושיער) ולפעול לא רק כמו moisturisers, אלא כמו emollients וסוכני מיזוג העור. דוגמאות הן מרביניום, נגזרת של הידרוקסיל-תאית.

הואכרים

גישה שנייה לבעיית הלחות היא שימוש בחומרים מואכרים כדי למשוך מים מהאווירה, ובכך להשלים את תכולת המים של העור. למרות שהשימוש בו פופולרי בשימוש, מושג כזה הוא, בלשון המעטה, בספק רב מנקודת המבט הפיסיולוגית. זה אחרי הכל, קל להדגים כי מים שהוחלו מבחוץ לא יגדיל את הגמישות של הרובד הקרנית. למעשה, זה יכול להיות בדיוק התוצאה ההפוכה.

החומרים הרבים המשמשים בעיקר כmoisturisers הם גליצרול, אתילן גליקול, פרופילן גליקול ו sorbitol. ניתן להשתמש בהם לבד או בתערובת ברמות שונות. בין אם הם חודרים למשטח העור יש משהו מבוים, אבל לפחות הם ימשכו לחות לעור.

אינטנסיבית

לחות של העור היא לקבוע את המנגנון המדויק של תהליך הקרם הטבעי, כדי להעריך מה השתבש עם זה במקרה של עור יבש להחליף את כל החומרים שבו מחקר כזה הראה עור פגום להיות לקוי.

אמולליאנטים

"Emollience" הוא עוד מונח רע מוגדר לעתים קרובות משמש בקשר עם קרמים לעור. Emollient פירושו הקניית חלקות ותחושה כללית של רווחה לעור, כפי שנקבע על ידי מגע. אני (במובן מסוים, המים הם מעין המופיליה.)

כל נוזל, חצי מוצק או נמוך התכה נקודה מוצק של טבע תפל איכות קוסמטית שימש emollient. בין אמאוליליאנטים הפופולריים ביותר במים הם גליצרין, sorbitol, פרופילן גליקול, ונגזרות ethoxylated שונים של שומנים. Emollients שמן מסיסים כוללים שמני פחמימנים ושעוות, ג'ל סיליקון, שמני ירקות ושומנים, אסטרים האלמנים, חומצות שומן ואלכוהול, יחד עם האפיונים של אלכוהול שומני (כולל אלכוהול פוליהוליאס). הבחירה נקבעת על ידי העדפה אישית, נתונים על גירוי בעור פוטנציאלי, מידת "greasiness" והסרט שיורית לכאורה על העור, עלות וזמינות.

שמנים מינרליים ושמני סיליקון לא "נעלמים" מן העור בקלות מאוד כאשר נעשה שימוש בכל כמות ולכן שימושי לניקוי וקרמים לילה. רכוש גליקול הוא משמר יעיל נגד מיקרו אורגניזמים מסוימים בריכוזים של יותר מ 8%, אבל זה רגישות פוטנציאלית.

אסטרים האלחיים מייצגים מגוון של emollients מעניינים, כפי שהם עושים, דרך לקטנת, הרדוף, myristates מסתורי, מעבר עם האפשרות של ישרים כבולה, הסתעף, כבול, בלתי רווי, או רווי מקדים. חלקם כמעט נוזלים דקים המים אשר שפשף במהירות לתוך העור (מדבקת ואיזודקסיל oleates, מסתורי myristate), ואחרים הם מוצקים שעווה אשר ממיסים ליד טמפרטורת הגוף לתת "גוף" לקרמים. לנולין נחשבה בעבר להיות emollient נחשק מאוד ואת הטענה "מכיל lanolin" היה הרגיש להיות מוצר "פלוס".

קרמי מגוז ובסיס

על מנת להשיג את ההשפעה המהירה שלהם "לשפשף", קרמים מגוז מורכבים בשלב הנפט. אחוז נמוך יותר של שלב הנפט הוא נבחר בדרך כלל של אסטרים emollient אשר להשאיר את הסרט לכאורה על העור.

קרמים של הקרן לעבד רבים מאותם מאפיינים. קרמים אלה הם לשימוש בשעות היום כדי להגן על "מצב" העור נקי. לכן הם חייבים להשאיר את העור לא שמנוני ורצוי מאט כך איפור אחר ניתן בקלות להחיל על זה. קרמים בסיס מודרני הם מראה מעולה ויציבות. . הם מכילים אמולליאנטים ולחות סוכני הגנה מפני השמש לסייע להגן על העור של הצרכן מן ההשפעות המזיקות, ההזדקנות של קרינת השמש בגלים קצרים.

making tinted moisturizing creamקרם בסיס פיגמנט

קרמים בסיס פיגמנט יכול להכיל 3 – 25% של פיגמנטים. אלה עם בין 3 ו 10% טופס מצע מתאים לשימוש בעקבות השימוש באבקה, בעוד אלה עם ריכוזי פיגמנט גבוהים יותר ניתן להשתמש כאיפור מלא ולעתים קרובות נקרא קרמים אבקה. הם יכולים להיות רציפה על המים או מערכות נפט רציפה בצורה נוזלית או מוצקה. הקשיים שאירעו בהכנות הם: 1. הספיגה העליונה של אמולסיה מוצק במשטח הגבוה של הפיגמנט עלולה לעיתים לגרום להיפוך אמולסיה; 2. הפיזור הבלתי מתאים של הפיגמנט לצורך שלקוי צבעים. פיגמנטים יכולים להיות מושעה על ידי שימוש של נגזרים תאית או סיליקטים אורגניים כגון בנטוניט או מגנזיום סיליקט רטוב.

הירשם עכשיו – לקבל חדשות העדכניים ביותר & עדכונים מאוסטרליה

אולי תרצה גם...

how to make eye makeup

Make Eye Makeup

Start Your Own EmpireManufacturing Cosmetics, Makeup, HairCare,Sanitizers & Detergents How to Make Eye Makeup … Start your Own Business Click here to learn the trade

Read More »

© 2020  AustraLab

he_ILHebrew