להתחיל את האימפריה שלך
ייצור תמרוקים, איפור, טיפוח השיער,
חומרי חיטוי &

ביצוע אמבטיה & מוצרי גוף... התחל עסק משלך

making bath and body products

לעשות אמבטיה ומוצרי גוף הוא עסק גדול.

מ ג'ל מקלחת לקרם העור, אמבטיה בועה כדי באטרס הגוף, אלה מוצרי טיפוח קל לעשות, קל למכור ורווח גבוה סופר. רוב מוצרי האמבטיה והגוף אשר קמעונאית $15 עלות פחות מ $1 לעשות. אתה יכול לתת יצירתיות שלך ללכת בפראות ניסוח שילובים אינסופית של ניחוחות, שמנים אתריים, בוטסטים ותמציות פירות. התחל החברה הפרטית קוסמטיקה הייצור העסק ולעשות אמבטיה ומוצרי גוף תחת מותגים רבים עבור קמעונאים רבים – ייצור תווית פרטית נהנה צמיחה חסרת תקדים (ורווחים חסרי תקדים).

אתה יכול להתחיל לעבוד עבור השקעה מינימלית – למה לקנות זיכיון עבור אמבטיה פופולרית ומוצרי גוף החברה עבור $120,000 כאשר אתה יכול להגדיר משלך עבור הרבה, הרבה פחות – באמצעות ניסוחים מקצועיים בדיוק כמו יצרנים רב לאומיים – ולשמור את הרווחים עבור עצמך. אתה יכול להתחיל את העסק לייצור קוסמטיקה משולחן המטבח שלך או סדנת ולהרחיב את הגוף שלך טווח אמבטיה לעשות איפור, לעשות קוסמטיקה, לעשות שמפו ואפילו להכין כביסה.

המאמר להלן מספק מבט כולל על הדרישות לניסוח בסיסי להכנת אמבטיה ומוצרי גוף.

ביצוע אמבטיה וגוף עם התוכנית האוסטרל, אתה לא צריך להבין את הכימיה של עשיית מוצרי טואלטיקה – עשיתי את כל העבודה הקשה בשבילך. הניסוחים כבר נבדקו עבור יעילות וקלות של ייצור. מוצרים הם עסק גדול.

לחץ כאן כדי לגלות כיצד להתחיל את העסק שלך ייצור מוצרי טואלטיקה, אמבטיה ומוצרי גוף.

למי שמעוניין בכימיה של גיבוש המוצרים שלך, מאמר זה יספק תובנה מפורטת יותר.

מגוון גדול של אמבטיה ומוצרי גוף זמינים כעת בשוק, עם מותגים רבים קייטרינג באופן בלעדי על קטע זה.

מוצרי קצף לאמבט

אמבטיות קצף הן בין ההכנות לאמבט הפופולרי ביותר, הנהנות מגידול בריא מאוד בשנים האחרונות. הם זמינים בצורות נוזל, ג'ל ואבקה.

למרות ניקוי הגוף היא הפונקציה העיקרית של אמבטיה, מוצרי אמבטיה מוצלחת צריך להציע יותר מאשר רק תכונות טיהור טוב. מוצרי באת ' צריכים לספק חוויה חושית, כמו גם תכונות טיפוליות.

כמו כן ניקוי, אמבטיה מציעה את ההזדמנות ליישם מרכיבי בריאות ויופי רבים רצוי לעור, אם כי לא בהכרח ביעילות כל כך כאשר האיידס משמשים בנפרד.

מתפקד כמו ניקוי הגוף, אמבט מוריד ומשהה לכלוך, זוהמה ושמני גוף.

היא מונעת את היווצרות האמבטיה "טבעת" כי בדרך כלל נובעת השימוש בסבון. לכן, אמבט בועות נחשב מעולה לסבון המסורתי ולאמבט מים.

בנוסף, אמבטיה בועה גובשה היטב יהיה מצב העור, deodorize, בושם את הגוף ואת האמבטיה, לעורר את החושים, ולקדם הרפיה.

קצף אמבטיה טוב יש את המאפיינים הבאים:

 1. זה צריך לספק קצף שופע בריכוז מינימלי של חומרי ניקוי.
 2. הקצף צריך להיות יציב, במיוחד בנוכחות של סבון ואדמה ובתוך גבולות רחבים של הטמפרטורה. יציבות קצף צריך להיות הגיוני ולא מוגזם. ניתן למנוע התמוטטות מוקדמת של קצף, על ידי שימוש מאוחר של סבון.
 3. זה אמור למנוע את היווצרות "טבעת" האמבטיה.
 4. זה חייב להיות לא מגרה לעיניים, עור וקרום רירי.
 5. זה צריך להיות הולם כוח ניקוי כדי לטהר את הגוף ביעילות. כדי לנטרל כל הקשיחות מוגזמת לעור מומלץ לכלול רמה נמוכה של emollient העור.

הניסוח של אמבטיות קצף

bath and body product manufacturing

כפי שהוזכר כבר, אמבטיות קצף זמינים במספר צורות פיזיות וברור הבחירה של חומרי גלם הוא תלוי מאוד במוצרים הסופיים. לפני שדנים בסוגי המוצרים בפרוטרוט, מעניין לבדוק את חומרי הגלם הזמינים.

 

קציף סוכנים

הסוכן הקצף הוא המרכיב החשוב ביותר בכל מוצרי האמבט הקצף. בזמן בחירת הפלסטנט חשוב לשאת את המאפיינים כי טוב קצף מוצרי אמבטיה צריך להציג. האניניקס הינם הנפוצים ביותר; גם לא יוניים וגם אמהוטרוניקס הם בעלי עניין רב. בשל irritancy עין וחוסר התאמה עם סבונים ואניניקס, מומלץ להשתמש בניסוחים אמבטיה.

מלחים האניפוניים בשימוש הם נתרן, אמוניום ומלחי alkanolamine של אלכוהול שומני סולפטים, אלכוהול שומני אתר סולפטים ו (לפעמים) אלאלאלי בנזן סולולטים. משרדי עורכי דין אינם מתאימים לשימוש באמבטיות קצף-במים קשים, סידן וסבונים מגנזיום מזרז כמו חלאה קשה מלוכלך.

אולי הגולש הפופולרי ביותר בשימוש במוצרי אמבט קצף הם האתר אלכוהול שומני, במיוחד מלחי נתרן בפרט, אלה מבוסס על לורקסיל-myristyl אלכוהול והמכיל 2 כדי 3 שומות של תחמוצת האתילן לכל חפרפרת של האלאליום סולפט. קצף שופע במים קשים, בעיות קצף סבירים בנוכחות סבון, ניחוחות, תוספי שמן ופסולת הגוף, יחד עם תאימות עור טוב, לעשות את החומרים האלה בחירה ברורה עבור מוצרי אמבטיה. רמה גבוהה של מיומנות כמו אבן גיר מפזרים מונע טבעת אמבטיה אפילו במים חמים מאוד. יתרונות אחרים של החומרים הללו הם בצבע טוב, אשר מתיר את השימוש בצבעי פסטל עדינים מאוד אם נדרש. צמיגות טובה מגיבה אלקטרוליטים וכוחות מסיסות יוצא דופן עבור בשמים.

בעיקר מסיבות של עלות, אלאלאלאלי בנזן סולולטים (בעיקר שרשרת מסוכי dodecyl בנזן סולולטים) בקרוב מצאו את דרכם מתוך אבקת הבית משתמשת במוצרי טואלטיקה כגון אמבטיות בועה. של כל החומרים הסינתטיים, בנזין הנתרן בנזן סולולטים הם כנראה המתאים ביותר עבור תרסיס ייבוש ועד לאחרונה רוב המוצרים המסחריים בשוק בצורה חרוז מורכב החומר הזה ובוני מלח שונים מרחיקי. כאשר השיקולים הbiodegradability הפכו לקריטיים, החשיבות של בנזן אלאלאני לינארית התרחבה.

אלפא-olefin הסולפטים הם אטרקטיבי מסחרית שימשו חלופות ליניארי אלאלאלי בנזן סולולטים במוצרי אמבט קצף אבקה. לורנס סולפוטאז משמשים לעיתים באבקה במחיר גבוה או במוצרי אמבטיה, אך מסיסות מוגבלת הגבילה מאוד את השימוש שלהם במוצרים נוזליים.

הסולפוטים, במיוחד מונו-אסטרים, כגון אלכוהול לאוקסיל, פוליצילוניל, נחשבים לחומרי ניקוי קלים מאוד עם תכונות טובות של קצף. הם חופשיים מכל נטייה לגרות את העור ואת קרום הריריות. יתר על כן, הם טענו גם כדי להגביר את הסובלנות של העור לדטרגנטים אחרים כגון אלכוהול שומני קטונים סולגולים ובנזין אלטקילה סולולטים.

הפרפין שנוצר על ידי הסולפטים של n-paraffins הם זולים יחסית, במיוחד, החזקה המשנית. חומר זה, בנוסף להיותו מתכלה והציג תכונות פיזיולוגיות טובות, הוא גם מאוד טוב עם מסיסות גבוהה במים. השימוש ב-אלקאן סולולאט עם האתר האלאני סולפה מונע מימון מוגזם של העור ועיבוי קל של המוצר המוגמר.

הרכיבים הלא יוניים של מוצרי אמבט בועות משמשים לייצוב faom, כדי לשפר את צמיגות של המוצר, או לטיפול בחומרים מסיסות וניחוחות. שימוש באמבטיות בועה הם alkanolamide ו תחמוצות אמין. בנוסף, נגזרות ethoxylated כמו אלכוהול שומני, חומצות שומן ethoxylated, אלג'יז פנול, אפיקסילטים, מפרופילן תחמוצת האביוקסיטים (הצורות הפלורליסטית) והחומצה השובורית של החומצות השומן של סוטוקסיטים מעבים מדי פעם.

אמולליאנטים

מרכיבים מיוחדים כגון emollients מתווספים לעתים קרובות לניסוח כדי להשיג ולשמור על עור בריא ואטרקטיבי. הערך של רבים מזגנים אלה היה תיגר אבל הם ממשיכים לשמש עם הצלחה לכאורה. למרות שנטען כי האתר נשאר באמבטיה במשך זמן קצר מדי כדי לקבל כל תועלת אמיתית, הדעות החזקות באותה מידה הביעו כי, גם בזמן הקצר הזה, העור סופג חומרים פעילים. מרכיבים רבים כאלה זמינים. הרשימה הבאה מעניקה כמה מהפעולות הנפוצות ביותר בשימוש נפוץ: אסטרים של שרשרת מסועפות, לדוגמה myristate מסתורי; דקסיל לאואט; שומן בגליליקסד, אסטרים חלקיים של חומצת השומן; נגזרות חלבון; נגזרות של לנולין; ואלכוהול שומני; וכו '.

בשמים

bath oil perfumes

אין ספק כי הבושם המשמש בכל מוצר אמבטיה הוא חשוב מאוד. רוב החברות הגדולות שיווק טווחי אמבטיה לבלות הרבה זמן וכסף בחירת בשמים עבור המוצרים שלהם. (המדריכים האוסטרל מגלים כיצד ניתן בקלות להעתיק את הניחוחות המשמשים את היצרנים המובילים).

בושם טוב חייב, כמובן, להעביר את התמונה השיווק של המותג והוא צריך גם לבנות למלא את הדרישות הבאות:

 1. זה צריך להיות מקובל כאשר להריח את המוצר בבקבוק.
 2. בשימוש זה צריך להיות טרי ויש לו תנודתיות מספקת לתת השפעה חזקה.
 3. זה צריך להתעכב על העור כדי לתת תחושה של רעננות ורווחה.
 4. . בטח יש לו חיי מדף מקובלים

רמת הבשמים שבשימוש תשתנה בין 1 ל -5%, בהתאם לריכוז ולעלות. אופי מרכיבי הבשמים עשויים לדרוש שימוש בפתרונות מסיסות נוספים; בשימוש הנפוץ ביותר הם לא מיוטים כגון אלכוהול שומני ethoxylated, אסטרים חומצות שומן ethoxylated, ethoxylated חומצות שומן אסטרים ו ethoxylated פרופילן תחמוצת מעבים (למשל, הריבוי).

בשמים גורמים לעתים קרובות לבעיות של אי-יציבות של המוצר. הם לא רק משפיעים על יציבות ריח, אבל יכול לגרום שינוי צבע, מערכות שימור מצער ולגרום לחוסר יציבות ברור, מוצרי אמולסיה ומוצרים.

תמציות צמחים משמשות בהכנות לאמבטיה, בדרך כלל כדי לעזור להעביר את התמונה המותג להצדיק תביעות טיפוליות ביחס להפרעות עור קטין. תמציות צמחים של רוב הצמחים החיים ניתן להשיג במידת הצורך, אבל הטבע המרפא הוא לעתים קרובות פתוח השערות.

בקרי צמיגות

הבעיה של השגת הנדרש היא צמיגות של מוצרים נוזליים תלויה בבחירה וברמה של מגבר המאיץ קצף ומדחף. אפילו בשמים מסוימים נמצאו השפעה משמעותית על צמיגות. בדרך כלל, מלחים אורגניים כגון נתרן ואשלגן פלואוריד משמשים כדי לעבות את המוצר במידת האפשר, בעוד אלכוהול, hexylene גליקול, פרופילן גליקול ו פוליאתילן glycols משמשים כדי להקטין את צמיגות כאשר יש בעיות עיבוי. עם זאת, בדרך כלל ניתן לפתור זאת על ידי שימוש בחניכיים טבעיים כגון tragacanth, או חניכיים סינתטיים כגון מתילצלולוזה תאית הידרויקסיל.

צבע

הצבע של מוצרי אמבט קצף חשוב באופן ברור בשיווק וטיפול יש לנקוט כדי לבחור צבעים יציבים במוצר הנבחר. ברור, אם המוצרים משווקים בבקבוקים ברורים, בדיקות אור נאותה צריך להתבצע. אפקטי צבע מעניין באמבט ניתן להשיג על ידי שימוש בצבעי אינדיקטור ו fluorescein.

חומרים משמרים

מוצרי אמבט קצף מותקפים בקלות על ידי תבניות וחיידקים. לכן, צריך להיות להם. כמות מספקת של חומר משמר התקפה חיידקית יכולה לייצר אטימות במוצרים המיועדים להיות ברורים, הפרדה במוצרי אמולסיה ומוצרי הפנינה ויכולה לגרום לשינויים הן בבושם והן במערכת הצבעים.

סוכנים מפכיים

כאשר נדרש מוצר של אמבט קצף נוזלי, יש צורך בopacifier וצק. אלכוהול גבוה יותר כגון כלוניל או אלטיל; אתילן גליקול מונו-ו-distearates; גליליקסיל ופרופילן גליקול מדרטים ופלמיטטים; מגנזיום, סידן ומלחים אבץ של חומצה סטארית משמשים.

ברור, צמיגות היא גורם חשוב ביציבות של מערכות כאלה. טכניקת הייצור בשימוש היא החשובה ביותר להשגת יציבות מקסימלית. באופן אידיאלי, כאשר השימוש האופירים שהוזכרו לעיל, כל החומרים (למעט בושם) יש לחמם כדי 65 כדי 70 ° C ומותר להתקרר לאט לטמפרטורת הסביבה עם ערבוב עדין, כאשר הפנינה יתפתח. קירור מהיר יפיק מוצרים פחות פנינה שעלולים להיות לא יציבים. זה אפשרי, עם זאת, כדי להשיג בלנדר-opacifier וצק מרוכז של כביסה של חלק מהאופחדהרים האלה אשר לחסל את הצורך לחמם את האצווה.

סוגי מוצרים

נוזלים

נוזלים ניתן לחלק עוד לתוך ברור, שקוף, אטום, פנינה מוצר רב שכבתי. את האפשרויות ניסוח של מוצר במחיר בינוני נוזלי ברור אמבט קצף הם אינסופיים.נוזלים ניתן לחלק עוד לתוך ברור, שקוף, אטום, פנינה מוצר רב שכבתי. את האפשרויות ניסוח של מוצר במחיר בינוני נוזלי ברור אמבט קצף הם אינסופיים.

יותר יקר, אבל מתון ניסוחים יכול להיות מושגת על ידי החלפת חלק של הנתרן לורקסיל אתר סולפט עם הקוקוס באמצעות שנדולין.

ניתן ליצור מוצרי שקוף ופנינה על-ידי תוספת של שרשור לא מסיסים. אלה זמינים בקלות מכל יצרני החומרים העיקריים ועומק האטימות נשלטת על ידי רמת ההתאגדות, אשר בדרך כלל בין 1 ל -5%. מוצרי מזון לא מושגת על ידי שימוש בחומרים פולימריים.

ג'לים

בעיקרון, ג ' לים דומים מאוד מוצרים נוזליים, נתקל צמיגות הרבה יותר גבוה. זה מושגת על ידי הגברת הרמה של כביסה, קצף מייצב או אלקטרוליט תוכן, בהתאם לניסוח מסוים. ג'לים מקלחת זהים כמעט בניסוח למוצרי אמבט נוזלי מאוד צמיגה; עם זאת, מכיוון שהם מיועדים ליישום ישיר לגוף, הם צריכים להיות מתון מאוד. זה כרגיל לאמץ עבור ג'לים מקלחת סוגים של ניסוח, כבר מוזכר, כי יש פעולה מתון על העור והעיניים.

אמבטיות בועות יבשות

אמבטיות בועה יבש הן במידה ניכרת פחות מאשר מוצרי אמבטיה נוזלי בועה. ביסודו של דבר, הם מורכבים תערובת של אחד או יותר מקצף הסוכנים, מילוי ומרככי מים כדי להוסיף בתפזורת או לשמש נושאות, בושם, צבע וסוכני זרימה חופשית.

המרכיבים העיקריים של הסורפסטנט הם בדרך כלל מוצרים יבשים, לפעמים מועשר בחומרים מסוררים נוזליים, לדוגמה נתרן לאוראל סולפט, כדי לתת קצף פלאש טוב. מועסקים הראשי המועסקים הם בנזן סולפטים. אחרים משתמשים אחרים, כי כבר בשימוש כוללים נתרן לאוריל גופרתי, סודיום לאוראל sulphoacetate ו isethionate נגזרים.

חומרי מילוי אורגניים כגון נתרן כלוריד ו נתרן גופרתי משמשים לעתים קרובות במוצרים זולים יותר. אלה יכולים, עם זאת, להיות מוחלף על ידי מילוי פונקציונלי אשר גם יש מאפייני ריכוך מים. אלה כוללים נתרן הבוחנים, נתרן sesquicarbonate ב טטרה נתרן פירופוספט. Free-צפה ואנטי caking מושגת על ידי הוספת tri-סידן פוספט, סידן סיליקט, או סודיום סיליקט ריום אבקה בועה באמבטיות. בנטוניט או עמילן מועסקים בדרך כלל כדי לקלוט את הבושם, על מנת לפזר אותו ברחבי המוצר. הצבע משולב בדרך כלל על ידי מקדם לתיקון עם אחד מילוי.

מלחי אמבט

making bath saltsהחומרים והניסוח

נתרן sesquicarbonate, שהוא מלח מעורב, הוא כנראה החומר הפופולרי ביותר המשמש להכנת מלחי אמבט. הוא זמין בגודל אחיד, מוארך, הקריסטלים שקוף אטרקטיבי אשר יציבים מאוד, לא מקקינג וזורם חופשי. הוא מתמוסס במהירות ולגמרי במים, קל לצבע ובושם. זהו מרכך מים מעולה ומתון למדי לעור, בעל ערך pH של כ 9.8 עבור פתרון 1%.

קרבונטים אחרים ששימשו הם סודיום פחמתי decahydrate. זהו מרכך מים טובה ומורכב מקריסטלים אטרקטיביים גדולים, מסיסים בקלות במים. למרבה הצער, יש כמה חסרונות רציניים כולל נקודת התכה נמוכה של 35 ° C, שבו הטמפרטורה היא מתמוסס במים הנזרע שלה של התגבשות. זה מונע את השימוש שלו באקלים חם. גם תחת תנאי אחסון רגילים הוא נוטה להפוך להיות אבקתי ומכוערים, למרות זאת ניתן להתגבר על ידי ציפוי הקריסטלים עם סרט של הרבה חומרים כמו גליצרין. זה גם יותר בסיסי מאוד מsesquicarbonate. המונהמיים היא הצורה היציבה ביותר של נתרן פחמתי והוא זמין באמצעות גביש מושך ביותר עם יציבות מעולה. חסרונותיו העיקריים הם שיעורי פירוק והעובדה שהוא בסיסי יותר מsesquicarbonate.

פוספטים כמו היספופוספט, פירופוספט של סודיום ונתרן טריפוליפונאים משמשים לשיפור הריכוך. Trisodium פוספט הוא מרכך מים טובה אך בגלל טבעו אלקליין מאוד זה לא ניתן להשתמש ללא אגירה. עם זאת ניתן להשתמש בשילוב עם sesquicarbonate נתרן או borax, שניהם מאגר זה די ביעילות.

בורקס הוא פחות אלקליין מהקרבונטים ומפעיל פעולת ניקוי מתונה, למרות שהיא פחות יעילה כמרכך מים שהקרבונט והוא איטי להתמוסס.

מלח הסלע משמש באמבטיות של הסוג המספק ניחוח בלבד. הוא יציב מאוד, גבישים גדולים שלה הם אטרקטיביים וצבעוניים בקלות. זה, כמובן, לא אלקליין ומתון לעור. חסרונותיו הם שאין לו סגולות ריכוך מים, הדבר עלול להפריע לקשירת סבון, והקריסטלים הגדולים אינם מתמוססים בקלות.

למערכות התוסס, הנתרן ביקרבונט והטרארית או הציטרית כלולים.

ניחוח

חוסר היציבות של ניחוחות מיוחס לתפוצתו בסרט דק על פני השטח של מלח אורגני שיכול להיות בסיסי למדי. מכאן, הבושם חייב להיות תכונות קבע טובה בנוסף יציבות נאותה alkalies, אור חמצון. התצהיר, שמירה ויציבות של הניחוח עשוי גם לשפר את מאפייני הזרימה של המוצר מושגת על ידי שימוש בסידן סיליקט או סיליקה מד.

צבע

כמו עם ניחוח, הבחירה של צבע מוגבל על ידי יציבות הן alkalies ואור. יציבות צבע עשוי להיות גם מושפע בושם. צבעים לא מסיסים המליצו בשל יציבותה הטובה יותר לalkalies ולאור. הם מפוזרים באופן הטוב ביותר בריכוז של כ-1% במדיום מתאים, כגון גליקול או חומרים מפעילי לא-יוניים.כמו עם ניחוח, הבחירה של צבע מוגבל על ידי יציבות הן alkalies ואור. יציבות צבע עשוי להיות גם מושפע בושם. צבעים לא מסיסים המליצו בשל יציבותה הטובה יותר לalkalies ולאור. הם מפוזרים באופן הטוב ביותר בריכוז של כ-1% במדיום מתאים, כגון גליקול או חומרים מפעילי לא-יוניים.

ייצור של מלחי אמבט הוא תהליך פשוט וניתן לבצע ברוב סוגי בלנדר אבקה יבש. צביעה מתבצעת גם על ידי ריסוס עם פתרון צבע, ערבוב וייבוש או על ידי הפעלת המלחים בתמיסה צבע, ואחריו ייבוש. הפתרון צבע צריך להיות הידרו אלכוהוליים או, אם אפשרי, אלכוהוליים. אלכוהול, בנוסף להפחתת זמן הייבוש, עוזר למנוע את התמיסה של מלחי האמבט. ניחוח נוסף לפתרון הצבע. ניתן גם לערבב בושם עם אבקות בשמן סופג. ברור, בתוך מלחי צביעה בניחוח מלחים, לא ניתן להשתמש במים.

קוביות וטבליות

קוביות אמבטיה וטבליות להשתמש באותם חומרים כמו מלחי אמבט, אבל בצורת אבקה. מלחי האמבט מגורמים לראשונה בעמילן, ומוסיפים בדרך כלל כמות קטנה של קלסר מסיס לאלכוהול. הגרגירים נדחסים לאחר מכן לטבליות או קוביות. חומר מתפורר מתאים כמו לאוריל סולפט נתרן או עמילן יש לכלול כדי לסייע לתהליך המסת לפני לדחוס.

שמני אמבט

bath and body oil

התפקיד העיקרי של האמבטיה הוא לטהר את הגוף. הפונקציה של שמן אמבט הוא לא רק ניקוי אלא של שימון העור. בנוסף, הם משמשים להקנות ניחוח לגוף.

אמבט שמן התפתחה כשיטה הפשוטה והאפקטיבית ביותר של שימון עבור יובש בעור כללית. עור יבש משפיע גם על הצעירים והזקנים, ובצורתו המוזרה, מופיע כעקצוץ קל ושינוי קנה המידה של העור. יובש חמור יכול לגרום גירוד מטריד הן השכיחות ואת חומרת הגירוד הופך בהדרגה גרוע יותר כמו האדם הופך למבוגר.

מאמצים קליניים להתגבר על יובש בעור מבוססים על הרעיון כי שמן פני השטח או סרט השומנים על העור מפגרים אובדן המים באמצעות אידוי – ומכאן את החשיבות של אמבטיות שמן במאבק בעור יבש.

חקירות שונות נערכו, במטרה לכמת את ספיגת השמנים השונים בעור. לאחרונה, המטרה הראשונה ניסיון לכמת את כל העדות על העור באמצעות הטכניקה של טבילה בזרוע באמבט של שמן קובע כי מוצרים המבוססים על שמן מינרלי לדבוק העור טוב יותר מאשר שמן צמחי ניסוח. לשעבר נוסף, שמן הקשורים הכנה שיבולת שועל שיבולת שועל משולבים שמן מינרלים וסוגריים מכתבים יכול להיות מותקן גרוע מאוד על ידי העור. זה היה גם כל כך נצפה כי הקליטה גדל ככל שטמפרטורת האמבט הועלתה וכאשר ריכוז הנפט גדל. עם זאת, הטבילה במשך יותר מ -20 דקות, לא גרמה לעלייה משמעותית בספיגת הנפט.

סיווג שמן אמבט

ניתן לסווג שמני אמבט לארבע קטגוריות עיקריות:

 1. שמנים צפים או מפיצים שimmiscible מים
 2. טיפוס מפזר או פורח אשר הופך חלבי בנוסף למים
 3. סוג מסיס שיוצר פיזור ברור במים
 4. סוג קצף דומה לאמבט קצף

שמנים צפים או מפיציםשמנים צפים או מפיציםשמנים צפים או מפיצים

שמני אמבט צפים או שמנים הם הידרופובי מהטבע. . יש להם כוח משיכה נמוך לפיכך, הם צפים מעל מי האמבטיה, אשר מכסה את העור של התחת עם סרט שומני על הופעתה מן המים. הוא מספק את הבית עם מעיל מפואר של אמולילאנט. סוג זה של המוצר הוא אידיאלי עבור הגדלת האופי האסתטי של האמבט עם ניחוח נעים לחדר האמבטיה, מאז שכבת השמן על גבי מי אמבט חם מאפשר את הניחוח לזקק בקלות לתוך האטמוספירה. בעיה אחת עם סוג זה של מוצר היא התרחשות של טבעת מכוערים סביב האמבט שנגרם על ידי הפיקדון שמן. פיקדון זה מורכב על ידי חלאות סבון אם הפיתיונות גם משתמשת סבון אמיתי בשילוב עם מים קשים. יתר על כן, מאחר ששמנים הם מדכאים קצף טבעי, שכבת השמן הצף עשויה לעכב את הביצועים המאפיטים של הסבון. באופן אידיאלי, שמן אמבט צף צריך לכסות לחלוטין את פני השטח של המים ולהיות מופקד על העור בסרט דק מאוד, כיסוי עד כמה משטח העור ככל האפשר. שמן אמבט סיכה לא צריך להיות מופקד בשכבה שמנונית כבדה, אשר אינו מושך את המשתמש, וגם לא צריך לעזוב את האמבטיה הסרט oliy כבד קשה להסיר.

. בושם הוא בבירור מרכיב חשוב מרכיבים אחרים כלולים לפעמים הם נוגדי חמצון, צבעים ומסכי שמש.

Dispersible or blooming oils

שמני האמבט המפזרים מורכבים משמנים שמנים, שמני בושם, ומכילים חומרים מפעילי הרכב. כדי להשתמש בשמנים במים במקום לגרום להם להתפשט על פני השטח, נעשה שימוש בחומרים משתמשים. כאשר נשפך אל מי האמבט הם פורחים לתוך ענן חלבי. לעיתים הם מעדיפים את הטיפוס הצף משום שהשמנים מפוזרים בצורה אחידה בכל מי האמבט, ומספקים מגע מעמיק עם הגוף במהלך האמבט. כאשר ניסח כראוי, הם משאירים מעט מאוד דביקות שומני או לצלצל באמבט לאחר המים מנוקז. שמנים emollient בשימוש נוטים להיות דומים לאלה המשמשים שמנים אמבט צף, עם רמות בושם בין 5 ל 10%.

שמנים מסיסים

שמני אמבטיה מסיסים מכילים כמויות גדולות של מפעילי מסיסות כדי למנוע את ריכוזי שמן ניחוח גבוה, וגם לפזר או לפזר שמנים אלה בקלות במי האמבט. הם לא משאירים שאריות באמבטיה. ואין להם השפעה על העור שמני אמבט מסיסים הינם מרכזים מהמים המורכבים ממוצרי בושם ומוצרים מסיסות המורכבים מבושם, מחומרים ומים. הם מכילים 5 עד 20% שמן בושם, אשר בדרך כלל יכול להיות מסיסות באמצעות שתיל הידרופילי.

שמני קצף

ניתן להחשיב את השמנים העשויים מאמבט קצף בקצף עם רמות ניחוח גבוהות או שמני אמבט מסיסים בעלי קצף ומייצבים. מוצרים אלה מספקים גם ניחוח וגם קצף פעולה. הם גם משמשים כדי לחסל את טבעת האמבטיה. כמו שמני האמבט המסיסים. שבדרך כלל אין להם תכונות של המופיליה אותם סוכני קצף ומייצב שנדונו תחת אמבטיות קצף משמשים. המלון משמש לעתים קרובות לפתרון הניחוח בשמן האמבט הקצף. מסמיך כגון פחמן carboxyמתילצלולוזה, מתילצלולוזה וחניכיים אחרים מתווספים בדרך כלל, כמו לפעמים את sesquestrants.

לעתים מאוד שמנים emollient כלולים במוצרים אלה ברמות משמעותיות, אבל רוב אלה יש כל כך קצף מדכא פעולה כי המוצרים הסופיים ובקושי להיחשב אמבטיה קצף.

לאחר מוצרי אמבטיה

after bath body products

לאחר מוצרי אמבטיה הם אבקות גוף או אבק ותחליבים שונים.

 

אבקות לגוף או לאבק

הגוף או אבקות האבק ידועים גם בשם מדעי הגוף או אבקות בטלק. יש להם משיכה רחבה בגלל התחושה החלקה ומצנן את ההשפעה שהם מהקנות בזמן שהם סופגים לחות באופן זמני. אובדן חום נוסף משטח גדול של חלקיקי טלק יוצר אפקט קירור.

טלק המשמש ניסוחים אלה חייב להיות מאפיינים להחליק טוב, כיסוי כוח, הדבקה הגוף וספיגת. מאפייני השובר והמרקם מבוססים ביסודו על הטלק. זה חיוני ולכן, כי ללא אומץ, אלקליות, באיכות גבוהה טלק קוסמטי משמש. טלק צריך להיות חופשי של חיידקים וציונים מעוקר צריך תמיד לשמש.

כדי לשפר את תכונות הדבקה, stearate מתכתי כגון אבץ או מגנזיום stearate ו קאולין והם משולבים. בעוד קרבונט מגנזיום, עמילן, קאולין וזירז גיר כל לשפר ספיגה. אבץ ו תחמוצות טיטניום ברמות נמוכות, יחד עם צבעי אדמה ניתן לשלב למטרות צביעה כאשר נדרש. שמני בושם הם משולבים בקלות צריך להיות חזק מספיק כדי לכסות את ריח הבסיס עדיין לא להפריע בשמים אחרים שעשויים לשמש. מרכיבים אחרים כלולים לפעמים הם חומצה חומצת לפעול כמו העור באגירה הסוכן סיליקה מד לייצר אבקה של צפיפות נמוכה.

אמולימים לאחר אמבט

אחרי-אמבט emollients או לחות מוחלים על הגוף להחליף נוזלי העור הטבעי הוסרו במהלך הרחצה. לפיכך, תפקידם הוא למנוע את התרחשות העור היבש. בעיקרון, קיימים ארבעה סוגי מוצרים:

 1. מערכות שמנים מבוססי שמן
 2. מים בשמן ברוב האמולסיות
 3. אמולסיות שמן במים
 4. . רגשות אלכוהוליים מידרו

שני הסוגים הראשונים פחות פופולרי בשל טבעם שמנוני. אמולסיות של שמן במים הם אולי הנפוצים ביותר. בדרך כלל, הם נמכרים בצורת קרם ומנוסחים בדרך כלל כדי לתת "לשפשף" טוב ולהרגיש תכונות.

אתה יכול להתחיל עסקים משלך לעשות אמבטיה ומוצרי גוף

הירשם עכשיו – לקבל חדשות העדכניים ביותר & עדכונים מאוסטרליה

אולי תרצה גם...

© 2020  AustraLab

he_ILHebrew